Araç ve Cephe Kaplama Hizmetleri

Yürüyen reklam olarak bilinen araç kaplama reklamları, oldukça etkili bir tanıtım yöntemidir. İyi bir araç kaplama yapılması, reklamın amacına en baştan ulaşması demektir.

Sürekli hareket halindeki araç giydirme reklamı, gözü rahatsız etmeyecek, ruha hitap edecek tasarımda olmalıdır. Araç giydirme üzerindeki tasarım, çok sade ve mesaj net olmalıdır. Araç giydirme işlemi  folyo kaplama sistemi ile yapılmaktadır. Araç kaplama Cast folyo kullanılarak yapılır.

Cast folyo nedir?

İklim şartlarından minimum derecede etkilenecek esnek araç kaplama folyosudur. Reklam giydirme maliyetli olması sebebi ile kısmı araç sticker uygulama, firmalar için daha cazip gelmektedir. Araba sticker genellikle aracın sağ sol kapı ve ön arka taraflara kısmen uygulanmaktadır. Araç kaplamanın maliyetli olmasının sebebi, cast folyo fiyatlarının yüksek olasıdır. Cast folyo fiyatlarının yüksekliği malzemenin bir nevi kalitesini belirliyor. Cast folyo fiyat değişkenliği minimum derecededir, aksi var ise malzeme kalitesinde sorun var demektir.